Unibet Przegląd bukmachera

 

Cicha woda brzegi rwie. Zdanie to najlepiej opisuje Unibet, ponieważ nie ma nic ekstrawaganckiego ani wyjątkowego w tej szwedzko / brytyjskie firmie ale przyciągnęli ponad 14 milionów klientów. Historia ich sukcesu zaczyna się w 1997 roku i wygląda na dobrze skalkulowany, wolny i stale rosnący plan, by stać się jednym z najlepszych europejskich bukmacherów. Zobacz poniżej szczegółową recenzję Unibet.

 

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ich ogromna popularność polega na dobrym marketingu, stosunkowo długiej tradycji i zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach. Jednak prawdziwa wartość Unibet jest taka, że ma nieco lepsze kursy, nieco lepszą obsługę klienta, nieco lepsze warunki obrotu bonusem i nieco lepsze traktowanie obecnych klientów. Mówiąc najprościej, użytkownicy, którzy kiedyś zaczęli obstawiać w Unibet, nie znajdują powodu, by odejść.

 


 

Unibet w Polsce- restrykcje, płatności i bezpieczeństwo

 

Rozważając transakcje z pieniędzmi klienta (przetwarzanie wypłat bez przeciągania, przyznawanie wygranych zakładów, nie narzucanie limitów na zakłady z powodów, które nie mają sensu itp.), Unibet jest jednym z najbardziej uczciwych bukmacherów na świecie. Motto "By players, to players" pokazuje ich prawdziwą filozofię, której się trzymają, a traktują jako sztuczkę marketingową.

 

Przyjmują depozyty za pomocą karty kredytowej / debetowej, z konta bankowego, za pomocą kart przedpłaconych, takich jak Paysafecard i Ukash lub za pośrednictwem e-portfeli, takich jak Skrill i Neteller. Wypłacanie pieniędzy jest możliwe za pośrednictwem tych samych kanałów, z wyjątkiem kart przedpłaconych.

 

Nie możesz zarejestrować konta w Unibet, jeśli jesteś mieszkańcem jednego z następujących krajów: Afganistan, Australia, Dania, Estonia, Etiopia, Francja, Hongkong, Iran, Irak, Włochy, Jordania, Kuwejt, Korea Północna, Pakistan, Filipiny, Portugalia, Hiszpania, Syria, Turcja, Rumunia, Irlandia, Stany Zjednoczone lub Jemen.

 

Unikalna grupa zadowolonych klientów pochodzi także z Polski. Polscy użytkownicy lubią Unibet w głównej mierze za to, że jest przyjazny graczom. Dodatkowo, firma oferuje atrakcyjne kampanie bonusowe, a także szybkie wypłaty. Unibet posiada bardzo dużą grupę polskich Klientów i są w czołówce najpopularniejszych firm w kraju.

 

Unibet - bonusy w zakładach sportowych.

 

unibet review of welcome bonusKażdy z was może skorzystać z bonusu w zakładach sportowych Unibet w wysokości 30 EUR lub równowartość w innej walucie. Ten bonus pojawia się w formie zwrotu pieniędzy, jeśli Twój pierwszy zakład przegrywa. Kliknij tutaj, aby przeczytać nasz specjalny artykuł na temat tego, jak wykorzystać ten bonus zgodnie z jego warunkami. Po spełnieniu wymogów oferty bonusu powitalnego możesz wybrać jedną z innych specjalnych promocji dostępnych w Unibet. Firma często zmienia oferty i dodają nowe promocje, które mogą wynikać z liczby darmowych zakładów, które można wykorzystać co tydzień.

 

Obecnie najpopularniejszą z nich jest promocja free bet Title Race . Możesz otrzymać 2 lub 5 EUR za każdą wygraną Twojej ulubionej drużyny, które odniesie w sezonie, kiedy postawisz 50 EUR na zwycięzcę angielskiej Premier League.

 

To, że Unibet dba o swoich klientów w Wielkiej Brytanii, widać również w Outsider Special Promotion. Aby wziąć udział w tej promocji, musisz obstawić 10 EUR lub więcej na koniu, który wygra wyścig po kursie 6 lub wyższym, a jeśli Twój koń wygra, Unibet przyzna ci 10 EUR free bet w ciągu 24 godzin.

 

Nie bądź zaskoczony, jeśli otrzymasz bonus lojalnościowy w swojej skrzynce odbiorczej, tak jak to miało miejsce wiele razy wcześniej. Korzystanie z ich systemu premiowego okazało się bardzo przyjemnym i nieszkodliwym zachowaniem dla zdrowia Twojego konta (ograniczenia, wyłączenia z promocji itp.(, tak długo jak tylko nie nadużywasz warunków.

 

KLIKNIJ NA KOD PROMOCYJNY

 

Unibet – przegląd zakładów sportowych

 

Wysokie standardy Unibet są również przestrzegane w zakładach sportowych. Główną wartością zakładów sportowych Unibet jest ogólna wartość, jaką prezentuje. To nie jest miejsce, w którym stawiają zakłady profesjonalni gracze lub gracze stawiający za wielkie stawki. Unibet, biorąc pod uwagę jakość kursów i limity zakładów, jest nieco powyżej średniej. Ale ma ładny interfejs i duży wybór meczów i rynków przedmeczowych i na żywo, które idealnie pasują zarówno do okazjonalnych graczy, jak i tych, którzy są bardziej pasjonatami w obstawianiu zakładów.

 

Unibet – zakłady przedmeczowe

 

Serwis bukmacherski Unibet jest obsługiwany przez firmę Kambi Sports Solutions - jedną z 3 najlepszych dostawców kursów w Europie. Oznacza to, że ich oferta sportu, wydarzeń i rynków jest znakomita. Kursy są bardzo dobre, ale nie najlepsze w branży. W sportach / ligach interesujących dla brytyjskich klientów, amerykańskich sportów i szwedzkich lig starają się być bardziej atrakcyjni niż konkurencja

 

  • Unibet – zakłady na żywo

 

Oferta zakładów na żywo w Unibet jest bardzo szeroka, pełna kursów i wydarzeń. Jakość kursów również jest nieco powyżej średniej. Próbują konkurować z Bet365 w ofercie zakładów na żywo. Poza sekcją zakładów przedmeczowych i zakładów na żywo, Unibet ma swego rodzaju książeczkę wyścigową (zwłaszcza na wyścigi konne i chartów), która została utworzona na ich stronie. Kolejną odmianą zakładów na wydarzenia sportowe jest produkt Supertoto firmy Unibet, który wygląda lepiej niż u innych bukmacherów.

 

  • Unibet – dodatki w zakładach

 

Unibet posiada opcję „cashout”, w której możesz zamknąć zakłady zanim fizycznie się zakończą. Najbardziej znaną funkcją w Unibet jest transmisja na żywo w telewizji Unibet z obszernym pokryciem sportów i wydarzeń sportowych. Mają nawet wyścigi konne i wyścigi psów. Poza obstawianiem na Unibet możesz korzystać z Kasyna, Kasyna na żywo, Pokera, sekcji Automatów i Bingo, a wszystko to w ramach jednego konta.

 

Unibet – podsumowanie i wnioski

 

Jeden z najpopularniejszych europejskich bukmacherów, Unibet, jest idealnym wyborem dla większości osób interesujących się zakładami online. Ich ogólna wartość wynika nie tylko z doskonałych zakładów, ale również z bardzo dobrej obsługi klienta, długiej tradycji w zakładach online i nieskazitelnej reputacji w traktowaniu swoich klientów. Z naszego doświadczenia w zakładach na ich stronie możemy potwierdzić, iż nie musisz szukać dalej.

 

DOŁĄCZ TERAZ

BEZPIECZEŃSTWO:
BANKOWOŚĆ:
KURSY:
ZASIĘG:
OGÓLNIE: