Unibet kod bonusowy

 

Fani zakładów sportowych mogą otrzymać bonus powitalny od Unibet, który jest oferowany w postaci 200 PLN darmowego zakładu na wypadek przegranej pierwszego zakładu. Chociaż ta oferta nie jest najbardziej lukratywna pod względem kwoty otrzymywanych pieniędzy, jest to bardzo dobry bonus, ponieważ bardzo łatwo jest zamienić ten bonus na prawdziwe pieniądze.

 

 

Krok 1: Zarejestruj konto

 

Wystarczy kliknąć baner lub kliknąć tutaj, aby przejść bezpośrednio do witryny Unibet. Stamtąd kliknij przycisk rejestracji w prawym górnym rogu. Unibet przekieruje Cię do formularza rejestracyjnego, w którym musisz wpisać swoje dane osobowe. W tej formie znajduje się pole, które wygląda jak poniżej, gdzie musisz wybrać swój Bonus powitalny. Jeśli planujesz skorzystać z Kasyna lub Pokera, możesz wybrać jedną z innych, bardziej lukratywnych ofert, ale jeśli skorzystasz tylko z zakładów sportowych, to "Zwrot do 200 PLN, jeśli Twój pierwszy zakład sportowy przegra" jest jedynym, który możesz wybrać jako ofertę powitalną.

 

KLIKNIJ NA KOD PROMOCYJNY

 

Krok 2: Wpłać przynajmniej 200 PLN

 

Możesz użyć dowolnej z dostępnych metod płatności i otrzymać bonus, który zechcesz. Wystarczy więc wpłacić na konto co najmniej 200 PLN, aby w pełni skorzystać z tej promocji.

 

Krok 3: Złóż kwalifikujący do promocji zakład

 

Otrzymasz darmowy zakład do 200 PLN tylko w przypadku, gdy twój pierwszy postawiony zakład przegra. Aby w pełni wykorzystać tę promocję, wybierz wynik, który Twoim zdaniem może się wydarzyć, ale ma wyższe kursy. To jest piękno zakładu bez ryzyka, możesz grać na wysokich kursach i nie tracić pieniędzy.

 

Po dokonaniu wyboru i przegraniu, Unibet zapewni Ci darmowy zakład odpowiadający Twojemu pierwszemu zakładowi do 200 PLN w ciągu 24 godzin. Jeśli nie otrzymasz darmowego zakładu w tym okresie, skontaktuj się z obsługą Unibet. Kiedy otrzymasz darmowy zakład, musisz obrócić go raz po kursie 1,4 lub wyższym w dowolnie wybranym sporcie.

 

Po raz kolejny, możesz postawić darmowy zakład po wyższych kursach, aby jak najbardziej z niego skorzystać. Pamiętaj, że stawka za darmowy zakład nie zostanie uwzględniona w Twoich potencjalnych wygranych. Tak więc, jeśli postawisz 200 PLN na darmowy zakład po kursie 2 i wygrasz, dostaniesz tylko 200 PLN prawdziwych pieniędzy, które są dostępne do wypłaty.

 

DOŁĄCZ TERAZ