Parimatch Przegląd bukmachera

 

Pari-Match Ltd. został założony w 1995 roku w Kijowie. Był jednym z największych ukraińskich bukmacherów do 2009 roku. Ze względu na zmiany w ukraińskim prawie hazardowym, firma zakończyła swoją działalność na Ukrainie i skupiła się na swojej działalności za granicą. Są teraz licencjonowani w Curacao. Dziś jest najpopularniejszy w Rosji, na Białorusi, w Gruzji, Mołdawii i Kazachstanie, gdzie ma sklepy bukmacherskie i agentów. Ale Parimatch jest również popularnym bukmacherem internetowym (Ukraina) ze względu na konkurencyjne kursy oferowane przez Internet od 2000 roku. Przeczytaj poniżej szczegółową recenzję Parimatch.

 

Parimatch w Polsce- restrykcje, płatności i bezpieczeństwo

 

Kraje o ograniczonej dostępności to: Izrael, Turcja, USA i Wielka Brytania. Klienci ze wszystkich innych krajów mogą założyć konto, o ile wyrażą zgodę na grę na własną odpowiedzialność w zakresie przestrzegania praw hazardowych obowiązujących w ich kraju.

 

Biorąc pod uwagę liczbę dostępnych metod płatności, Parimatch jest bardzo przystępny, ponieważ obsługuje różne karty, e-portfele, bitcoiny, płatności mobilne, terminale płatnicze i podobne. Z najczęściej używanych zauważyliśmy, że brakuje tylko Paypal.

 

primatch recenzja metody wypłat

 

Najczęściej stosowane metody wypłat i ich specyfikacje można zobaczyć na powyższym obrazku. Jak widać, prawie wszystkie metody nie mają opłat za wypłatę, a czasy przetwarzania są rozsądne. Sprawdzają aktywność graczy i penalizują lub limitują klientów oszukujących ale to nie jest to z czego są znani. Bycie jednym z najlepszych bukmacherów w wielu krajach i zdobywanie zaufania od tak wielu klientów oznacza, że Parimatch jest renomowanym bukmacherem.

 

Polscu Klienci Parimatch cenią sobie firmę za ofertę zakładów sportowych na pomniejsze ligi naszych wschodnich sąsiadów. Dodatkowo, Parimatch jest doskonałą formą odskoczni od najbardziej poularnych europejskich gigantów.

 

Parimatch – bonusy w zakładach sportowych

 

Parimatch nie oferuje obecnie żadnego bonusu. Nawet w kasynie lub pokerze, ponieważ nie mają kasyna ani pokera.

 

Parimatch – przegląd zakładów sportowych

 

Ze względu na bardzo dobrą ofertę zakładów Parimatch zdołał zostać jednym z najlepszych bukmacherów w Europie Wschodniej. Od razu zauważysz, że nie jest to najbardziej zaawansowany technologicznie interfejs. To jest bardziej schludny, czysty, bez bzdurnych zakładów sportowych z bardzo dobrymi kursami na większość wydarzeń i dużą liczbą rynków do wyboru.

 

  • Parimatch - zakłady przedmeczowe

 

Oferta przedmeczowa obejmuje ponad 25 dyscyplin sportowych i kategorie z unikatowymi rynkami – niedostępnymi u innych bukmacherów. Oferują do 50 rynków na te wydarzenia. Strona z kursami ma azjatycki wygląd, pokazujący główne linie dla wszystkich wydarzeń. Od razu widać, że mają bardzo dobre kursy na 3-drogowe rynki z marżą na poziomie 104% i 2-drogowe rynki z jeszcze wyższymi kursami. Oznacza to, że biorąc pod uwagę jakość kursów, Parimatch jest znacznie powyżej średniej.

 

  • Parimatch – zakłady na żywo

 

Zakłady na żywo są świetnym doświadczeniem w Parimatch, ponieważ liczba wydarzeń na żywo jest dość wysoka, a kursy są powyżej średniej. Oferują wiele różnych sportów na żywo i dużą liczbę wydarzeń. Zauważyliśmy, że istnieje wiele wydarzeń na żywo z e-sportów, znacznie więcej niż na bet365 lub podobnych bukmacherów.

 

Parimatch – dodatki w zakładach

 

Nie ma żadnych dodatków, o których warto wspomnieć.

 

Parimatch – podsumowanie i wnioski

 

Parimatch czyni zakłady prostymi, czyli innymi słowy - technologicznie nie są na poziomie zachodnioeuropejskich bukmacherów. Parimatch mógłby zyskać na dodatkowych funkcjach i bonusie powitalnym, i uważamy, że wyróżnili by się oni bardziej i przyciągnęli rzeki nowych klientów. Ale rzeczy, które robią i mają, utrzymują się na bardzo wysokim poziomie. Doskonała obsługa klienta, szybkie i czyste wypłaty, przyjemne limity zakładów i świetne kursy to ich główne atuty. Są dobrym wyborem dla graczy rekreacyjnych, ale także dla tych, którzy obstawiają zakłady na poważnie i ryzykują większe kwoty.

BEZPIECZEŃSTWO:
BANKOWOŚĆ:
KURSY:
ZASIĘG:
OGÓLNIE: