Expekt Przegląd bukmachera

 

Expekt został założony w 1999 roku przez szwedzkich biznesmenów Christiana Haupta i Conny'ego Gesara. Ci dwaj Panowie znaleźli się we właściwym miejscu o właściwym czasie, a firma szybko stała się największym bukmacherem w Szwecji. Od tego czasu poszerzyli swoje wpływy w całej Europie i są teraz popularni w takich krajach jak Niemcy, Norwegia i Wielka Brytania oraz Polska. Są znani z doskonałej ogólnej wartości, jaką zapewniają zwykłym graczom. Przeczytaj, czego można się spodziewać po szczegółowym przeglądzie firmy Expekt.

 

 

Expekt w Polsce- restrykcje, płatności i bezpieczeństwo

 

Expekt akceptuje klientów z większości krajów. Jedynymi krajami, z których Expekt nie przyjmuje klientów, są: Chiny, Dania, Francja, Honduras, Indonezja, Izrael, Włochy, Palestyna, Portoryko, Hiszpania, Turcja i USA. Obsługują również kilka języków i akceptują wiele różnych walut.

 

W zależności od kraju zamieszkania możesz wybrać jedną z wielu metod wpłat dostępnych w Expekt. Depozyty są w większości bezpłatne. Mała opłata w wysokości 2% jest naliczana tylko wtedy, gdy wpłacisz mniej niż 100 euro kartą kredytową. Środki natychmiast trafiają do Twojego konta.

 

Expekt przegląd opcji płatności

 

Wypłaty są dwukrotnie sprawdzane przez ich dział finansowy, ale twierdzą, że 95% wypłat jest zatwierdzonych w ciągu 24 godzin. Niestety, nie miałem dużych wygranych, gdy korzystałem z witryny Expekt, ale wypłaty mniejszych kwot (do 300 EUR) były natychmiast przetwarzane na moje konto Neteller. Oczywiście, zanim będziesz w stanie uzyskać pierwsze zatwierdzenie wypłaty, musisz złożyć dokumenty (paszport lub prawo jazdy).

 

Jeśli chodzi o Klientów z Polski, dla Expekt jest to najważniejszy rynek. Firma posiada największą ilość zarejestrowanych Klientów z tego kraju. Klienci przyzwyczaili się do firmy, ze względu na łatwy kontakt z suportem i przystępną ofertę zakładów. Dodatkowo Klienci grając w Expekt czują się bardzo komfortowo.

 

Expekt - bonusy w zakładach sportowych

 

Mimo że możesz zarejestrować się w większości krajów na świecie, bonus powitalny nie jest dostępny dla mieszkańców wszystkich krajów. Ale dla krajów, w których dostępny jest ich bonus powitalny, możemy powiedzieć, że jest naprawdę przyzwoity. Na przykład mieszkańcy Szwecji i Norwegii mogą otrzymać bonus powitalny w wysokości 500% do 500 KR. Niemcy mają bonus 200% do 50 EUR, podczas gdy gracze z Finlandii mogą otrzymać 50 EUR darmowego zakładu jako ofertę powitalną. Zapoznaj się z naszym specjalnym artykułem, tak aby odebrać i poprawnie wykorzystać bonus powitalny.

 

KLIKNIJ NA KOD PROMOCYJNY

 

Oprócz bonusu powitalnego istnieją inne rodzaje promocji dostępne nie tylko dla mieszkańców wybranych krajów. Dołącz do "Klubu Expekt", a co tydzień otrzymasz 5 EUR premii za postawienie 25 EUR przy minimalnym kursie 1,8. Jeśli masz znacznie większe aspiracje zakładów niż 25 EUR za tydzień, możesz zostać członkiem ich programu VIP. Członkostwo w programie VIP oznacza, że zostaniesz nagrodzony za swoją aktywność i lojalność, ale także otrzymasz specjalne nagrody za polecenie przyjaciela. Zakłady na wielokrotności z 5 lub więcej selekcji automatycznie uwalniają premię od wygranych. Ta premia wzrasta do 100% na 16 lub więcej selekcji w 1 kuponie. Na koniec, jeśli pobierzesz aplikację lub wejdziesz na stronę mobilną Expekt i postawisz zakład przy minimalnym kursie 1,5, zwrócą twoją stawkę do 10 EUR, jeśli przegra.

 

expekt review of bonuses

 

Expekt – przegląd zakładów sportowych

 

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, gdy wejdziesz na stronę zakładów sportowych, jest funkcjonalność, nowoczesność i przejrzystość dla użytkownika. Ale odłóżmy na bok wrażenia wizualne. Expekt oferuje wydarzenia w ponad 25 kategoriach cały czas. Szwedzcy bukmacherzy są zorientowani w UE, co oznacza, że kładą nacisk na sport, taki jak piłka nożna, tenis, koszykówka, ale także mają dobre pokrycie innych sportów europejskich.

 

  • Expekt – zakłady przedmeczowe

 

Oprócz solidnego pokrycia wydarzeń, mają bardzo dobry zasięg rynków. Od handicapów azjatyckich i europejskich po kartki, strzelców bramek i rzuty rożne. Maksymalne limity zakładów są średnie w porównaniu do innych bukmacherów, a maksymalna wygrana na 1 kuponie wynosi 50 000 EUR. Mają solidne kursy, które różnią się w zależności od znaczenia wydarzenia, i oscylują na poziomie innych dużych europejskich bukmacherów.

 

  • Expekt – zakłady na żywo

 

Mój kolega przez wiele lat pracował w dziale tradingu jako live betting trader i był zaskoczony faktem, jak profesjonalny jest ich zespół. Mają solidne pokrycie meczy na żywo, ale nie mają wystarczającej liczby pracowników, aby pokryć tak wiele spotkań, jak bet365. Jednak, ponieważ jestem Europejczykiem takim jak Expekt, nie znalazłem żadnego z wydarzeń, które mnie nie interesują. Kursy są standardowej jakości na żywo (głównie około 108% marży).

 

Expekt – dodatki w zakładach

 

Istnieją 2 funkcje, które mogą Cię zainteresować. Jedna z nich to klasyczna opcja „cashout”, którą można wykorzystać w dowolnym sporcie lub kuponie, gdy jest on dostępny. Dla kogoś, kto nie wie, co to jest opcja „cashout”: jest to opcja pozwalająca wypłacić część swoich potencjalnych wygranych przed meczem lub jeśli większość z nich jest zakończona. Jest to bardzo przydatne, gdy masz nowe informacje o wcześniej granym meczu lub po prostu zauważysz, że twój zespół nie osiąga oczekiwanego wyniku.

 

Drugą cechą, o której warto wspomnieć, jest Colossus. Jest to część ich strony internetowej, na której można znaleźć różne Jackpoty na zakłady sportowe. Największy Jackpot nazywa się Colossus i może przynieść ci 5 milionów euro.

 

Expekt – podsumowanie i wnioski

 

Ten bukmacher należy do najwyższej klasy europejskich bukmacherów. Przyciąga różne typy graczy z ich dobrą ogólną jakością. Nie jest przeznaczony dla profesjonalnych graczy, ale jest bardziej kompatybilny z okazjonalnymi graczami. Ich oferty powitalne są atrakcyjne dla użytkowników z niektórych krajów. Ale najważniejsze jest to, że Expekt jest godnym zaufania bukmacherem z bardzo przyjazną obsługą klienta i uczciwym podejściem do wygrywających graczy.

 

DOŁĄCZ TERAZ

BEZPIECZEŃSTWO:
BANKOWOŚĆ:
KURSY:
ZASIĘG:
OGÓLNIE: