Expekt Bonus Powitalny

(Cashback 222 PLN – pierwszy zakład bez ryzyka)

 

Z cashbacku 222 zł mogą skorzystać tylko gracze, którzy zarejestrowali się w Expekt po godzinie 11:00 CEST 13 października 2016 r. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy stawiających pierwszy zakład w Expekt. Oferta dotyczy tylko graczy zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Expekt zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania. W ramach oferty powitalnej gracz może wnieść pierwszy zakład sportowy bez ryzyka. W przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot stawki do 222 zł. Zwrot ten możesz natychmiast wypłacić lub grać dalej. To nie jest bonus, którym trzeba obracać!

 

 

Krok 1: Zarejestruj konto

 

Kliknij baner lub wyskakujące okienko „ZAREJESTRU SIĘ”. Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i aktywuj konto przy pomocy linku zawartego w e-mailu wysłanym na Twoją skrzynkę pocztową. Następnie dokonaj wpłaty depozytu. Aby wziąć udział w promocji wpłata musi zostać dokonana jedną z wymienionych w regulaminie promocji opcji depozytów. Maksymalny zwrot w tej promocji wynosi 222 PLN.

 

KLIKNIJ NA KOD PROMOCYJNY

 

Krok 2: Wpłać swój pierwszy depozyt

 

Aby rozpocząć grę w Expekt, musisz wpłacić na konto co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z powitalnego cashbacku, środki musisz wpłacić przy pomocy karty płatniczej lub metody wpłat Trustly. Wpłata przy pomocy innych metod płatności nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.

 

Krok 3: Dokonaj wymaganego obrotu

 

Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład. Jeśli nie trafisz zwrócimy Ci stawkę do 222 zł. Zwrot cashback nie podlega warunkom obrotu przy jego wypłacie. Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów. Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania cashbacku i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych.

 

DOŁĄCZ TERAZ