Dafabet Przegląd bukmachera

 

Dafabet to kolejny azjatycki bukmacher o najwyższej klasie kursów. Firma założona w 2004 roku jest licencjonowana na Filipinach. Ich głównymi rynkami są kraje azjatyckie, takie jak Chiny, Wietnam, Malezja, Tajlandia i Indonezja ale obecnie są aktywni na całym świecie. Być może już wcześniej zauważyłeś Dafabet, ponieważ posiada on również licencję na gry hazardowe w Wielkiej Brytanii i sponsoruje wiele angielskich klubów piłkarskich. Są także sponsorami największych turniejów Snookera. Przeanalizujmy szczegółowo, co ma do zaoferowania Dafabet w poniższej recenzji.

 

 

Dafabet w Polsce- restrykcje, płatności i bezpieczeństwo

 

Kraje, które nie akceptują Dafabet to: Hong Kong, Makao, USA, Izrael, Francja, Belgia, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Szwajcaria, Irlandia, Cypr, Turcja, Australia, Tajwan i Singapur. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, który nie jest ściśle ograniczony przez Dafabet, masz obowiązek wiedzieć, czy masz prawo lub nie obstawiać w Dafabet.

 

Ogólnie rzecz biorąc, Dafabet obsługuje wiele metod wpłat i wypłat. Dostępność zależna jest od kraju zamieszkania. Dafabet oferuje więcej metod wpłat dla klientów z Wielkiej Brytanii i Azji. Czasy przetwarzania są doskonałe zarówno dla depozytów, jak i wypłat. O ile oczywiście nie korzystasz z przelewu bankowego jako metody płatności.

 

przegląd dafabetów metod depozytowych

 

Dafabet to typ bukmachera, który dba o swoją reputację. Dlatego nie będą stwarzać problemów, gdy chcesz dokonać wypłaty. Z własnego doświadczenia możemy potwierdzić wysoki poziom uczciwości w załatwianiu formalności z środkami klientów i to jest jednym z powodów, dla których Dafabet trafił na naszą stronę jako jeden z najlepszych azjatyckich bukmacherów.

 

Graczom z Polski przypadły do gustu wysokie kursy zarówno na zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo – co oczywiście nie jest czymś nienaturalnym w zakładach u azjatyckiego bukmachera. Dodatkowo, Polaków przyciąga dość szeroka oferta bonusów lojalnościowych.

 

Dafabet – bonusy w zakładach sportowych

 

Jeśli chcesz założyć konto, Dafabet zapyta Cię, którym z dwóch bonusów od depozytu jesteś zainteresowany. Dafabet oferuje 150% bonus do 450 RM (czyli około 90 EUR) z 10-krotnym obrotem lub 50% bonus do 2888 RM (około 525 EUR) z 12-krotnym obrotem. Oba bonusy bardzo przyciągają nowych klientów, być może to najmilszy pakiet powitalny, z jakim mieliśmy do czynienia w ostatnim czasie. Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak wykorzystać ten bonus i wykorzystać go zgodnie z warunkami, zapoznaj się z naszym szczegółowym artykułem / przewodnikiem. Klienci z Malezji mogą nawet otrzymać bonus bez depozytu aż do 48 Rm, aby wypróbować zakłady w Dafabet.

 

KLIKNIJ NA KOD PROMOCYJNY

 

Jeśli obróciłeś bonus od pierwszego depozytu i spodobało Ci się co ma do zaoferowania Dafabet, możesz polecić serwis znajomym. Za każdego przyjaciela, który otworzy konto, zostaniesz nagrodzony :frebetem” o wartości 68 RM. Jeśli znasz wielu ludzi i polecisz 10 znajomych w ciągu 2 tygodni, Dafabet przyzna ci dodatkowy „freebet” o wartości 68 RM.

 

Zalecamy także dołączenie do programu lojalnościowego, gdy tylko się zarejestrujesz, abyś mógł zacząć cieszyć się specjalnymi bonusami i promocjami - w oparciu o twoją aktywność bukmacherską. Poza wszystkimi wcześniej wymienionymi, istnieje mnóstwo innych bonusów, w których możesz uczestniczyć. Takie jak: Happy hour bonus - gdzie dostajesz 30% bonus od wpłaty w określonych godzinach w weekend, bonusy rabatowe na wyścigi, bonusy za akumulatory i specjalne promocje dotyczące podświetlonych nadchodzących wydarzeń.

 

przegląd dafabet premii

 

Dafabet oferuje również ekskluzywne nagrody w niektórych promocjach (iPhony, wycieczki do egzotycznych miejsc lub koszulki piłkarskie). Okazało się, że ten system premiowy jest jednym z najlepszych dostępnych, oferujący dużą ilość dodatkowej zabawy.

 

Dafabet – przegląd zakładów sportowych

 

Dafabet jest tradycyjnym azjatyckim bukmacherem, biorąc pod uwagę oferowane rynki. Większość oferty na mecze to kilka linii handicapowych, kilka linii powyżej / poniżej i mecz / połowa / set / tercja / kwarta. Są tradycyjnym azjatyckim bukmacherem, który bierze pod uwagę bardzo wysokie limity na zakłady i bardzo wysokie kursy (na przykład oferują 1,8-2,1 na rynku, na którym europejscy bukmacherzy mają 1,7-2). To, co czyni ich lepszymi od innych azjatyckich bukmacherów, to duże pokrycie meczów.

 

  • Dafabet – zakłady przedmeczowe

 

Otwierają rynki bardzo wcześnie (kursy na mecze rozpoczynające się za więcej niż 2 dni) w piłce nożnej, futbolu, tenisie i koszykówce. Ale nie są tak odważni w innych sportach. Jest to uzasadnione, ponieważ ponad 90% pieniędzy w Dafabet idzie na mecze piłki nożnej przedmeczowe lub na żywo. Dafabet to typ bukmachera, którego należy rozważyć, jeśli jesteś profesjonalnym graczem, ale jest on również bardzo atrakcyjny dla graczy okazjonalnych, którzy chcą mądrze umieścić swoje pieniądze.

 

  • Dafabet – zakłady na żywo

 

Jeśli jeszcze się nie przekonałeś, zapoznaj się z ofertą zakładów na żywo. Ich kursy w zakładach na żywo są znacznie lepsze niż u 99% innych bukmacherów. Podczas gdy Europejczycy mają 8% marży, Dafabet ma 3%. Tylko ci, którzy mogą konkurować z Dafa w tej dziedzinie, to inni azjatyccy bukmacherzy i giełdy bukmacherskie (ale tylko wtedy, gdy rynek jest idealnie płynny). Pokrycie wydarzeń stale rośnie, a poza zwykłymi ważnymi sportami, mają także bliskie relacje ze snookerem, rzutkami i e-sportem.

 

Dafabet – dodatki w zakładach

 

Azjaci nie oferują dodatków typowych dla brytyjskich lub europejskich bukmacherów, takich jak cashout, transmisje na żywo lub szybkie rynki. Jedyna cecha, o której warto wspomnieć, jest w tym czasie jedną z najlepszych, jakie mogli wymyślić. Mają coś w rodzaju centrum e-sportowego, w którym można znaleźć jedne z najlepszych kursów na e-sport i transmisje na żywo we wszystkich najważniejszych wydarzeniach e-sportowych na całym świecie.

 

Dafabet – podsumowanie i wnioski

 

Dafabet zapadł głęboko w nasze serca, ponieważ nigdy nie przysparzali nam bólu głowy. Ich obsługa klienta jest profesjonalna i pomocna, transfery pieniędzy są bezpieczne, a obstawianie najwyższych kursów dostępnych na świecie jest zabawą samą w sobie. Ich oferta jest zbudowana zarówno dla zwykłych graczy, jak i profesjonalnych graczy. Oferowany pakiet bonusowy jest wystarczającym powodem, aby odłożyć na bok wszystko inne. Jedyną wadą może być to, że przyzwyczaiłeś się do tego, co oferują bukmacherzy europejscy pod względem liczby lub różnorodności rynków, cashoutu i interfejsu, który mają. Tych rzeczy nie znajdziesz w Dafabet w najbliższym czasie.

 

DOŁĄCZ TERAZ

BEZPIECZEŃSTWO:
BANKOWOŚĆ:
KURSY:
ZASIĘG:
OGÓLNIE: