Dafabet kod bonusowy

 

Jeśli jesteś z Malezji, możesz skorzystać z 50% bonusu za pierwszą wpłatę do 2888 RM. Ale jeśli tam nie mieszkasz i planujesz użyć USD lub EUR jako waluty, możesz skorzystać z 50% bonusu do 100 USD / 80 EUR. Na stronie dafabet.com dostępne są dwie oferty zakładów sportowych, musisz sprawdzić jakie obowiązują w nich ograniczenia dla Twojego kraju. Zasadniczo, jeśli nie jesteś uprawniony do gry w Dafa Sports, możesz grać w OW Sports i na odwrót. Jest to ten sam bukmacher, tylko dwie różne firmy obsługujące przelewy pieniężne w celu dostosowania się do ograniczeń krajowych. Jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy tym, u którego bukmachera musisz się zarejestrować, jakiego kodu użyć, możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem czatu na żywo (24/7).

 

 

Krok 1: Zarejestruj konto

 

Kliknij baner lub link dołącz teraz, aby otworzyć stronę z promocjami, na której wypełniasz formularz rejestracyjny, wyglądający jak poniżej. Upewnij się, że wybrałeś walutę, która nie ponosi za sobą kosztów przewalutowania.

 

KLIKNIJ NA KOD PROMOCYJNY

 

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego musisz potwierdzić swój adres e-mail. Nie spiesz się z wpłacaniem pieniędzy, ponieważ najpierw musisz wybrać promocję, w której chcesz wziąć udział. Można to zrobić ze strony promocji, przesyłając formularz, który wygląda jak ten poniżej (jeśli nie jesteś osobą czatującą) lub kontaktując się z czatem na żywo po zarejestrowaniu (co jest znacznie szybszym sposobem).

 

Krok 2: Wpłać swój pierwszy depozyt

 

Po uzyskaniu zgody na korzystanie z FDB w Dafabet i otrzymaniu specjalnego kodu, dokonaj wpłaty. Zalecamy zdeponowanie pełnej kwoty, aby zmaksymalizować Twój zysk. Jeśli chcesz otrzymać pełną kwotę 80 EUR, musisz wpłacić 160 EUR. Nie ma żadnych wymagań dotyczących metody depozytu.

 

Krok 3: Dokonaj wymaganego obrotu

 

Aby zamienić swój bonus na prawdziwe pieniądze, które będziesz mógł wypłacić, musisz dokonać obrotu na kwotę: bonus + depozyt 12 razy. Nie jest to niemożliwe, ponieważ minimalne kursy, które musisz grać, aby wliczały się na obrotu, to 1,5. Nie korzystaj z Cashoutu, ponieważ nie będą takie zakłady wliczane na poczet obrotu i nie graj przeciwstawnych zakładów (na przykład powyżej i poniżej w tym samym meczu) ponieważ spowoduje to anulowanie Twojego bonusu.

 

DOŁĄCZ TERAZ