Bonus powitalny LSbet

(Bonus powitalny Lsbet - 100% bonus od pierwszego depozytu do 1000 PLN)

 

Lsbet ma naprawdę dobry bonus powitalny w zakładach sportowych, który nie jest trudny do obrócenia na prawdziwe pieniądze. Oferują 100% premii przy pierwszym depozycie do kwoty 1000 PLN. Minimalna kwota, o jaką możesz ubiegać się, wynosi 20 EUR i ma proste wymagania dotyczące obrotu.

 

Bonus powitalny jest dostępny dla mieszkańców wszystkich krajów z wyjątkiem: Bułgarii, Danii, Francji, Iranu, Izraela, USA, Mołdawii i Holandii. Mieszkańcy Białorusi, Ukrainy i Rosji mogą korzystać z 50% bonusu od pierwszego depozytu. Warunki dotyczące tego bonusu można znaleźć na stronie Lsbet w sekcji promocji lub poprzez kontakt z obsługą klienta.

 

KLIKNIJ NA KOD PROMOCYJNY

 

W niektórych krajach dostępne są również bonusy powitalne bez depozytu, ale w tym artykule skupimy się na głównej, globalnej kampanii powitalnej, z której można uzyskać 1000 PLN.

 

Krok 1 – zarejestruj konto gracza

 

Aby skorzystać z tej promocji, musisz otworzyć nowe konto gracza. Możesz to zrobić w bardzo prosty sposób, klikając powyżej w baner lub przycisk "kliknij, aby uzyskać kod bonusowy" poniżej. Możesz również skorzystać z tej promocji, jeśli otworzyłeś nowe konto w ciągu ostatnich 2 tygodni i nadal nie dokonałeś pierwszej wpłaty.

 

lsbet welcome bonus

 

Podczas wypełniania danych w formularzu konta rejestracyjnego, nie musisz wpisywać żadnego dodatkowego kodu, ponieważ ta opcja zostanie aktywowana poprzez kliknięcie na poprzednio wymieniony baner lub przycisk.

 

Krok 2 - dokonaj pierwszej wpłaty

 

Pierwszy depozyt należy wpłacić po zarejestrowaniu nowego konta. Zalecamy zdeponowanie pełnej kwoty 1000 PLN, aby w pełni wykorzystać ten hojny bonus. Możesz użyć dowolnej metody wpłaty dostępnej w Twoim kraju / w Twojej walucie.

 

Zauważ jednak, że kwota bonusu nie jest dodawana do Twojego konta od razu. Kwota bonusowa jest uwalniana dopiero po obrocie początkowego depozytu 1 raz przy kursie 1,50 lub wyższym, co nie jest tak trudne do osiągnięcia. Masz 30 dni na wypełnienie tej części promocji. Po wykonaniu tego kroku, otrzymasz bonus powitalny. Jeśli bonus nie zostanie dodany z automatu skontaktuj się z obsługą klienta w tym przypadku.

 

Krok 3 – dokonaj obrotu bonusem

 

Zaraz po uwolnieniu twoich funduszy bonusowych użyj swoich rąk i mózu na spełnianie wymagań dotyczących obrotu w zakładach. Trzeba to zrobić po kursie 1.80 lub wyższym i musisz obrócić depozyt + kwotę bonusową 6 razy, aby bonus stał się prawdziwymi pieniędzmi, które następnie możesz wypłacić.

 

Nie ma specjalnych instrukcji, na których rynkach można skorzystać z tego bonusu, po prostu upewnij się, że nie stawiasz przeciwstawnych zakładów (pierwszy zakład na over, drugi zakład na under w tym samym meczu) lub nie próbujesz manipulowania funduszami bonusowymi w jakikolwiek inny sposób. Może to spowodować odjęcie wszystkich Twoich funduszy bonusowych z konta i anulowanie bonusu. Baw się dobrze i życzymy powodzenia oraz wygrania jak największej ilości pieniędzy.

 

DOŁĄCZ TERAZ