BET-AT-HOME Przegląd bukmachera

 

Bet-at-home było jedną z pierwszych firm bukmacherskich, które rozpoczęły działalność online (2000). Zostali założeni w Austrii w 1999 roku i są notowani na giełdzie we Frankfurcie od 2004 roku. Obecnie są częścią BetClic Everest Group, firmy prowadzącej kilka mocnych firm bukmacherskich w całej Europie. Ich klienci pochodzą głównie z Niemiec, Austrii i Polski i są wśród najlepszych firm bukmacherskich z ponad 4 milionami zarejestrowanych użytkowników. Dowiedz się, co sprawiło, że są tak popularni w szczegółowym przeglądzie Bet at Home poniżej.

 

 

BET-AT-HOME w Polsce- restrykcje, płatności i bezpieczeństwo

 

Kraje z ograniczoną odpowiedzialnością to: Francja, USA, Turcja, Albania, Belgia, Hiszpania, Portugalia, Dania, Czechy, Rumunia, Bułgaria, Australia, Grecja, Rosja, Izrael, Irak, Iran, Syria, Afganistan, Węgry, Korea Północna Mieszkańcy innych krajów nie są ściśle ograniczeni do rejestracji, ale ponieważ prawo hazardowe w każdym kraju może się zmieniać, klienci są zobowiązani znać i przestrzegać przepisów dotyczących zakładów w ich kraju.

 

W Bet-at-home dostępnych jest wiele metod depozytu. Od kart kredytowych / debetowych, przelewów bankowych do najpopularniejszych e-portfeli (Skrill, Neteller, Paypal), kart przedpłaconych. Za depozyty nie pobierają żadnego rodzaju opłaty manipulacyjnej, podczas gdy za niektóre z wypłat tak. Zwykle pobierają 5 EUR za każdą drugą wypłatę w miesiącu, a także za nieregularne korzystanie z ich usług ale to się ostatnio zmieniło. Aby sprawdzić bieżące opłaty za przetwarzanie, zapoznaj się z poniższym obrazem.

 

recenzja bet-at-home

 

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo swoich funduszy, Bet-at-home jest jedną z najbardziej renomowanych firm w branży. Nigdy nie było problemów z funduszami klientów, co zaowocowało niezaprzeczalnym zaufaniem klientów i jest jednym z głównych powodów, dla których firma jest na liście najlepszych europejskich bukmacherów.

 

Jeśli chodzi o Państwo polskie to Bet-at-home są najbardziej popularna marką na rynku. Co więcej największa rzesza polskich użytkowników ma zarejestrowane konto w Bet-at-home. Pod tym względem wyprzedzili oni nawet bet365. Polscy Klienci lubią Bet-at-home za ofertę zakładów, a także bardzo dobry kontakt z biurem obsługi klienta.

 

BET-AT-HOME – bonusy w zakładach sportowych

 

Być może nie mają systemu bonusowego tak rozwiniętego, jak w przypadku niektórych brytyjskich bukmacherów ale mają solidną ofertę powitalną, wartą zainteresowania. Bonus od pierwszego depozytu do Bet-at-home to 50% do 100 EUR przy pierwszej wpłacie. Należy go aktywować poprzez "Moje konto", wprowadzając prawidłowy kod bonusowy w ciągu 10 dni od zarejestrowania i zdeponowania środków.

 

KLIKNIJ NA KOD PROMOCYJNY

 

Po aktywowaniu bonusu, bonus + kwota depozytu musi zostać obrócona czterokrotnie (4x) z minimalnym kursem 1,70 w ciągu 90 dni po aktywacji i przed zleceniem wypłaty. Ten bonus powitalny jest dostępny dla mieszkańców krajów, którzy mogą otworzyć konto w Bet-at-home.

 

Z innych bonusów w zakładach sportowych mają unikalne promocje, takie jak: Zwycięzca dnia - promocja, w której losowo wybrany użytkownik musi się zalogować w ciągu dnia, aby odebrać nagrodę. Send me Sixty - promocja, w której firma przyznaje 60 EUR bonusu jednemu użytkownikowi dziennie za pośrednictwem wiadomości SMS. Betmastercup to promocja, w której użytkownik z największą ilością wygranych kuponów otrzymuje voucher.

 

Bet-Cup to najbardziej ekscytująca promocja jaką prowadzą. Zwycięzca nowe Porsche 911 lub wygra dom, a wszystko, co musi zrobić, to postawić 1 zakład każdego dnia. Konkurs rozpoczął się w 2008 roku i nadal w nim bierze udział 37 użytkowników.

 

BET-AT-HOME – przegląd zakładów sportowych

 

Jest to ta część, w której mamy mieszane uczucia związane z Bet-at-home. Widzieliśmy i obstawialiśmy zakłady u lepszych bukmacherów ale także i u znacznie gorszych. Dobrze jest mieć 4 miliony klientów w zakładach z kilku powodów, o których wspomnimy poniżej.

 

  • BET-AT-HOME – zakłady przedmeczowe

 

Podobnie jak w przypadku każdego bukmachera z Austrii / Niemiec, pokrycie sportów w zakładach przedmeczowych jest najważniejsze dla Bet-at-home. W tej dziedzinie są bardzo dobrzy ale ponieważ niemieccy i austriaccy klienci są przyzwyczajeni do wysokich marż lub niskich kursów, nie są tutaj najbardziej konkurencyjni. Bet-at-home jest mocny w europejskich sportach, ich kursy są dobre w najważniejszych ligach piłkarskich. Mają także solidne limity w zakładach, dzięki którym stawianie za wyższe stawki jest możliwe.

 

  • BET-AT-HOME – zakłady na żywo

 

Zakłady na żywo oferowane są na liczne sporty ale pokrycie nie jest tak szeroki w ilości oferowanych zdarzeń na dany sport. Liczba oferowanych rynków jest wyższa niż na większości innych niemieckich firm bukmacherskich i mają one średnie kursy.

 

BET-AT-HOME – dodatki w zakładach

 

Niemieccy bukmacherzy nie troszczą się specjalnie o dodatkowe funkcje w zakładach, to część ich tradycji. Sprawiają, że wszystko jest proste, ale jesteśmy przekonani, że mogliby korzystać przynajmniej z opcji transmisji na żywo lub „cashout”.

 

BET-AT-HOME – podsumowanie i wnioski

 

Bet-at-home jest typowym europejskim bukmacherem. Firma ma dobre relacje z klientami, można im zaufać. Obsługa klienta jest zawsze pomocna i kompetentna, mają fajny bonus, aby przyciągnąć nowych klientów. Zakłady sportowe mają porównywalne do większości najlepszych bukmacherów. Krótko mówiąc, to dobry bukmacher dla graczy rekreacyjnych w całej Europie.

 

DOŁĄCZ TERAZ

BEZPIECZEŃSTWO:
BANKOWOŚĆ:
KURSY:
ZASIĘG:
OGÓLNIE: