BET-AT-HOME Bonus Powitalny

(Bonus powitalny w Bet-at-home: 50% bonus od pierwszego depozytu do 100 EUR)

 

Bet-at-home ma solidny bonus powitalny w zakładach sportowych. Oferują 50% Twojej pierwszej wpłaty jako bonus z naprawdę łatwymi wymogami obrotu. Oznacza to, że bonus ten łatwo przekształcić na prawdziwą gotówkę do wypłaty. Bonus musi zostać wykorzystany po dokonaniu pierwszej wpłaty.

 

Bonus powitalny jest dostępny dla wszystkich klientów, którzy mogą założyć konto w Bet-at-home z wyjątkiem mieszkańców następujących krajów: Serbia, Wielka Brytania, Cypr, Szwecja, Irlandia, Liechtenstein, Malta, Holandia, Gibraltar i Finlandia. Nie ma minimalnej kwoty depozytu w warunkach, ale maksymalna kwota bonusu wynosi 100 EUR.

 

 

Krok 1: Zarejestruj konto w bet-at-home.com

 

Jeśli nie założyłeś jeszcze konta w Bet-at-home, skorzystaj z powyższego banera lub tego linku, aby uzyskać dostęp do formularza rejestracyjnego. Ten bonus może być dostępny nawet, jeśli masz już otwarte konto, ale nigdy wcześniej nie korzystałeś z tej opcji. Aby sprawdzić dostępność bonusu, przejdź do "moje konto", następnie "skorzystaj z bonusu" i wprowadź kod bonusowy "PIERWSZY" (en. FIRST).

 

KLIKNIJ NA KOD PROMOCYJNY

 

Jeśli właśnie otwierasz konto, podaj poprawne informacje o sobie, ponieważ będą one później sprawdzane w procedurze KYC (Know Your Client). Bonus jest dostępny w dowolnej walucie i jest w przybliżeniu równy wartości 100 EUR.

 

Krok 2: Dokonaj wpłaty i skorzystaj z bonusu

 

Możesz przystąpić do pierwszej wpłaty. Bonus zostanie przypisany po dokonaniu wpłaty. Jeśli chcesz zmaksymalizować swój zysk z tej promocji, upewnij się, że wpłacasz 200 EUR (lub równowartość w innej walucie), korzystając z dowolnej z dostępnych metod wpłaty.

 

bet at home bonus

 

Kiedy środki dotrą na konto, wejdź na stronę "moje konto", następnie "skorzystaj z bonusu" i wprowadź kod bonusowy "FIRST". Aby upewnić się, że używasz właściwego kodu, kliknij poniżej, aby sprawdzić najnowszy kod bonusowy dla tej promocji.

 

Krok 3: Obrót

 

Po dodaniu środków bonusowych do konta, musisz dokonać obrotu na całą kwotę (depozyt + bonus) 4 razy, z kursem 1,7 lub wyższym. Oznacza to, że maksymalna kwota, którą musisz obrócić, wynosi 1200 EUR. To nie jest bułka z masłem, ale jest to również łatwiejsze niż w przypadku większości innych bukmacherów.

 

Upewnij się, że nie stawiasz przeciwnych zakładów lub nie próbuj oszukać dobrej woli Bet-at-home, w celu uzyskania bonusu. Może to skutkować anulowaniem bonusu oraz wszystkich wygranych z niego pochodzących.

 

DOŁĄCZ TERAZ