1XBET Przegląd bukmachera

 

Jest to bardzo interesująca firma bukmacherska, która ekscytuje swoich graczy wspaniałymi kursami, niesamowitą ofertą i wieloma innymi dodatkami do zakładów sportowych. 1XBET jest największym rosyjskim bukmacherem z ponad 1000 punktami bukmacherskimi rozsianymi po całej Rosji. Firma została założona w 2007 roku i jest zarejestrowana na Cyprze. W ciągu ostatnich kilku lat rozpoczęli intensywną ekspansję międzynarodową i mają obecnie około 4 000 000 zarejestrowanych użytkowników online. W poniższym przeglądzie 1XBET zobaczysz, dlaczego generują taki sukces.

 

1XBET w Polsce - restrykcje, płatności i bezpieczeństwo

 

Kraje o ograniczonym dostępie w 1XBET: USA. Gracze ze wszystkich innych krajów (w tym z Polski) mogą zarejestrować konto i zagrać w dowolnym z oferowanych produktów. Pomijają nawet blokowanie adresów IP narzucone przez niektóre kraje, udostępniając witryny lustrzane, gdy taka sytuacja ma miejsce. Walczą z wszelkimi rodzajami cenzury lub nałożonymi przez rząd wymuszeniami i bardzo poważnie podchodzą do jak najszerszego grona odbiorców. W końcu to obowiązkiem gracza jest znać i przestrzegać praw dotyczących hazardu w swoim kraju.

 

1Xbet przegląd bukmachera - płatności

 

Faktem jest też, że mają stronę internetową dostępną w 51 różnych językach, to tylko wierzchołek góry lodowej, którą ujawnimy w tej recenzji. 1XBET jest, biorąc pod uwagę metody płatności, zdecydowanie najbardziej imponującym internetowym bukmacherem. Mają 215 dostępnych metod płatności, w których mamy 5 rodzajów kart bankowych, 36 różnych portfeli elektronicznych, 17 kryptowalut, kart przedpłaconych, płatności przez telefon komórkowy itp.

 

Wypłaty można dokonać jedną z 125 dostępnych metod. Jeśli chcesz obstawiać z dowolnej części świata, możesz przelać pieniądze w JAKIKOLWIEK możliwy sposób, z wyjątkiem otrzymywania gotówki na rękę.

 

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo konta, pomijając złodziei internetowych, 1xBET jest wystarczająco godny zaufania dla normalnych płatności i zwykłych zakładów. Przeprowadziliśmy obszerne badania online na temat tego, co mówią o nich inni użytkownicy, którzy odnoszą się do klientów, wygranych itp. Początkowo widzieliśmy wiele skarg dotyczących wypłat, które nie były przetwarzane, więc zdecydowaliśmy się zagłębić w temacie, aby zobaczyć, co jest problemem, ponieważ było podejrzane, że istnieje ponad tuzin skarg na prawie ten sam przypadek.

 

Prawda jest taka, 1XBET jest jednym z pierwszych bukmacherów, którzy oferują kursy na większość wydarzeń. Duża ilość z tych wydarzeń, które publikują jako pierwsi, to bardzo niewielkie ligi, niektóre z nich są nawet podejrzane o ustawianie meczów. Następnie, gdy jakiś inny znany bukmacher, taki jak Azjaci, Pinnacle lub jakaś giełda zakładów zaoferuje na to zdarzenie kursy, które są bardzo różne od kursów 1XBET, istnieje armia graczy online próbujących wykorzystać złe kursy, stawiając „subebety” , ustawione mecze, wielkie spadki w kursach i podobne. Kiedy taki "punter" zostanie ujawniony, 1XBET próbuje pozbyć się tego klienta w uprzejmy sposób.

 

Ale odpowiedź, jaką uzyskują od tych "graczy", polega na tym, że zaczynają narzekać w całym internecie, twierdząc, że 1XBET to oszuści, tym samym próbując zmusić 1XBET, by pozwolili im robić co chcą, obstawiać co chcą i wypłacać im z tego pieniądze. Tak jest w przypadku 80% skarg na większość bukmacherów, ponieważ ci "gracze" liczą na to, że mogą zaszkodzić reputacji bukmachera bardziej, niż gdyby bukmacher musiał wypłacić im środki.

 

Polscy klienci 1Xbet zaczęli traktować tego bukmachera bardzo poważnie. Początkowo nie mieli zaufania do tej firmy ale z biegiem czasu graczom przypadł do gustu fakt, że mogą wpłacać środki w bardzo szybki sposób, przy użyciu niemal nieskończonej ilości metod, a także mogą oczekiwać większej ilości zdarzeń na mniejsze ligi, niż a przypadku azjatyckich firm. Tym samym, będąc „w środku” mniejszej ligi, można spokojnie ograć bukmachera, po oferowanych przez niego kursach.

 

 

1XBET - bonusy w zakładach sportowych

 

1XBET ma bardzo rozwinięty system bonusowy, który oferuje promocje w większości swoich produktów. Biorąc pod uwagę zakłady sportowe, należy wymienić kilka ważnych promocji. Pierwszy to bonus powitalny na zakłady sportowe. Zarejestruj nowe konto na 1XBET i otrzymaj bonus powitalny odpowiadający Twojemu pierwszemu depozytowi do 100 EUR (lub równowartości w innej walucie). Jest on dostępny dla mieszkańców wszystkich krajów i musi zostać obrócony 5-krotnie w zakładach na kuponie z co najmniej 3 selekcjami i minimalnym kursem 1,4 na każdą z selekcji.

 

KLIKNIJ NA KOD PROMOCYJNY

 

Istnieją również "Lucky Friday" i "X2 Wednesday", które są podobne do ich oferty powitalnej pod względem kwot i obrotu. Po prostu musisz dokonać wpłaty w piątek i / lub środę, a następnie dopasować ją do kwoty bonusu do 100 EUR.

 

Po wypełnieniu oferty powitalnej możesz otworzyć kalendarz bonusów esport. 1XBET codziennie oferuje nowy bonus, zazwyczaj w formie zwrotu gotówki z twoich przegranych w konkretnym esporcie / lidze. Ponieważ 1XBET oferuje jedne z najlepszych kursów w esportach, ta promocja jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

 

1Xbet - bonusy w zakładach sportowych

 

Mamy też kilka innych ofert, które zmieniają się od czasu do czasu, biorąc pod uwagę promocje na akumulatory, zakłady przez Telegram i podobne. Fajnie, że 1XBET nagradza Cię specjalnym bonusem na twoje urodziny.

 

1XBET – przegląd zakładów sportowych

 

Teraz dotarliśmy do istoty tego bukmachera, czyli to, z czego są znani. 1XBET posiada ofertę zakładów, która nie tylko odpowiada jakości najlepszych bukmacherów w branży ale wydaje się, że je przyćmiewa. Otwierają zakłady na stronie jako jedni z pierwszych bukmacherów na świecie. W większości przypadków oni i Marathonbet jako pierwsi oferują wydarzenia.

 

  • 1XBET – zakłady przedmeczowe

 

1XBET ma najszerszy zasięg na świecie, oferując wydarzenia, których 99% innych bukmacherów nie oferuje. To oznacza prawie każdy sport. Jednocześnie mają więcej rynków niż jakikolwiek inny bukmacher, a ich kursy mają tylko 2-3% marży. Dla porównania wystarczy powiedzieć, że Bet365 ma średnią marżę w wysokości 6-7%. Różnica jest jednak większa, ponieważ 1XBET pozostaje na 2-3% marży w mniejszych ligach i sportach, podczas gdy Bet365 podnosi swoją marżę do 10% w niższych ligach.

 

  • 1XBET – zakłady na żywo

 

Kolejną rzeczą, z której znany jest bukmacher 1XBET to ilość zdarzeń oferowanych na żywo. Oferują więcej wydarzeń niż 99% innych bukmacherów, mają nieco lepsze kursy niż reszta z nich i oferują więcej rynków na żywo. Ten ostatni punkt obejmuje specjalne rynki, takie jak zakłady na minuty. Oferta jest tak obszerna, że mają nawet Walki Kogutów na żywo.

 

1Xbet – dodatki w zakładach

 

Poza "standardowymi" funkcjami, takimi jak wypłata, transmisja na żywo, strona z wynikami, warto wspomnieć o kilku innych wspaniałych cechach. Pierwszy nazywa się "Bet Constructor", a dzięki temu możesz dokonywać wirtualnych zakładów, wybierając 2 drużyny z ważnych wydarzeń dnia. Po wybraniu na przykład Francji (z meczu Francja vs. Kolumbia) i Niemiec (z meczu Niemcy vs Hiszpania) kursy automatycznie ładują się do wirtualnego zakładu H2H Francja - Niemcy, jak widać na poniższym zdjęciu.

 

1xbet Zaawansowane zakłady

 

"Zaawansowane zakłady" to funkcja, która daje możliwość obstawiania zakładów z potencjalnymi wygranymi z wciąż otwartych zakładów. Jeśli więc skończyły Ci się pieniądze i nadal chcesz postawić zakład, jest to możliwe. W przypadku, gdy Twój otwarty zakład przegrywa to Twój zaawansowany zakład zostanie anulowany. 1XBET ma także giełdę zakładów, w której można obstawiać zakłady przeciwko innym osobom, ale na razie nie ma dużej płynności.

 

1Xbet – podsumowanie i wnioski

 

Wniosek jest prosty. 1XBET to typ bukmachera, który oferuje najlepsze ogólne wrażenia z zakładów. Ma wszystkie najlepsze cechy, których ludzie szukają w zakładach. Duża liczba metod płatności, języków, domen lustrzanych ma na celu usuwanie przeszkód dla graczy na całym świecie, a ich zakłady sportowe z wieloma funkcjami i produktami dodatkowymi sprawi, że fani bukmachera będą się dobrze bawić i cieszyć przez długi czas. Jedynym minusem jest to, że nie są przygotowani na bardzo duże kwoty, są budowani dla graczy rekreacyjnych.

 

DOŁĄCZ TERAZ

BEZPIECZEŃSTWO:
BANKOWOŚĆ:
KURSY:
ZASIĘG:
OGÓLNIE: