1XBET Kod Promocyjny

(Bonus powitalny 1XBET: 100% bonus od pierwszego depozytu do 100 EUR)

 

1XBET jest ekscytującym bukmacherem do obstawiania ze względu na jakość kursów, zasięg rynków, metody płatności, dodatkowe funkcje i wiele innych powodów. Poza tym oferują solidny bonus powitalny dla wszystkich nowych klientów bez względu na kraj zamieszkania. Ich 100% bonus powitalny w wysokości do 100 EUR lub ekwiwalentu w innej walucie można wykorzystać za pomocą dowolnej z 215 dostępnych metod wpłaty, ale w porównaniu z większością innych bukmacherów obowiązują nieco inne wymogi. Więcej informacji o wymaganiach dotyczących obrotu w poniższym tekście.

 

 

Krok 1: Zarejestruj nowe konto w 1xbet.com

 

Na stronie głównej 1XBET, należy kliknąć zielony przycisk "rejestracja" w prawym górnym rogu strony, aby uzyskać dostęp do formularza rejestracyjnego.

 

KLIKNIJ NA KOD PROMOCYJNY

 

Tutaj możesz wybrać metodę płatności, z którą chcesz się zarejestrować. Jest to rewolucyjna forma, ponieważ wszyscy pozostali bukmacherzy oferują tylko email jako metodę rejestracji. W 1XBET możesz zarejestrować się za pomocą telefonu, sieci społecznościowych i komunikatorów lub za pomocą jednego kliknięcia nie korzystając z żadnego z powyższych.

 

1xbet bonus

 

Nie musisz wpisywać specjalnego kodu promocyjnego dla tej oferty, ponieważ klikając dowolny link na tej stronie, automatycznie otrzymujesz prawo do tej promocji, możesz zatem pominąć to pole.

 

Krok 2: Dokonaj wymaganej wpłaty

 

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać jedną z dostępnych metod depozytu, która najbardziej Ci odpowiada. Dla klientów serwis udostępnił najbardziej popularne metody płatności dla danego kraju dostępne dla klientów.

 

Zalecamy zdeponowanie pełnej kwoty 100 EUR, aby zmaksymalizować korzyści z tej kampanii promocyjnej, ale jeśli nie możesz sobie na nią pozwolić, pamiętaj, że 1XBET oferuje taki sam bonus w wysokości 100% przy minimalnym dozwolonym depozycie 1 EUR.

 

Krok 3: Obrót

 

Zaraz po dokonaniu wpłaty kwota bonusu powinna pojawić się na koncie gracza. Teraz musisz dokonać obrotu na kwotę (depozyt + bonus) 5 razy, aby przekształcić bonus na gotówkę, którą możesz wypłacić. Obrotu musisz dokonywać stawiając wyłącznie zakłady wielokrotne zawierające minimum 3 selekcje. Minimum 3 selekcje każdego z tych wielokrotności muszą mieć kurs 1,4 lub wyższy. Tak więc, jeśli zdecydujesz się postawić na 4 selekcje w 1 kuponie, ta 4 selekcja może mieć kursy niższe niż 1,4, jeśli reszta z nich ma kursy wyższe niż 1,4.

 

Te warunki nie są tak trudne, aby nie można było ich wypełnić i zamienić bonusu na prawdziwe pieniądze, ale należy unikać powtarzanych zakładów i selekcji, unikając stawiania przeciwnych zakładów. Jeśli postawisz przeciwny zakład, jak powyżej 2,5 bramki i poniżej niż 2,5 goli w tym samym meczu, 1XBET zastrzega sobie prawo do anulowania twojego bonusu wraz ze wszystkimi wygranymi z niego pochodzącymi.

 

DOŁĄCZ TERAZ